Hakkımızda

Gökalp Ambalaj Hakkında...

Gökalp Ambalaj uzun yıllara dayalı sektörel tecrübe ve birikimini teknoloji ve yenilikler ile zenginleştirerek müşterilerinin ürün ambalajlarına  veya  kurumsal  kimliklerine  farklı  sunum  ile farklı imaj ve sıradışı bir tasarımla değer katan ambalaj sektörünün önde gelen kuruluşlarındandır.

Gökalp Ambalaj her geçen gün yeni bir ürün alternatifi doğuran bu harikalar çağında alabildiğince bulanıklaşan marka ve ürün seçenekleri fazlalığının arasında  rakibi olan firmalardan her zaman bir adım önde olmayı ve tercih sebebi olmayı kendine hedef seçmiştir.

Gökalp Ambalaj  birlikte çalıştığı müşterilerinin de kendi markalarının parlaması ve tercih sebebi olması konusunda etkin çalışmalar yürütmekte ve sektördeki tecrübesini konuşturmaktadır.

Esas faaliyet alanı karton ambalaj olan firmamız, diğer tüm matbaacılık konularında da yetkin olup kurumsal kimliğin ayrılmaz bütün parçalarında size çizgi ötesi bir kimlik sunmanın yanısıra fiyat, kalite, zaman faktörlerini müşterisi lehine kullanmayı ilke edinmiştir.

Firmamız, 2005 eylül ayından itibaren faaliyetlerini İstoç’taki kendi binasında sürdürmektedir.

gokalp-ambalaj-hakkinda