Üretim Süreci

Ambalaj imalat - Ambalaj üretimi...

Müşterilerimiz ile karşılıklı yaptığımız görüşmeler sonrasında ürüne ait marka bilgileri, sektörel bilgiler, üretim süreci incelenerek en uygun malzeme ve ambalaj tasarımı geliştirilip, prototip haline dönüştürülür.

Yapılan prototip ambalajlar işlevsellik, dayanıklılık, çevresel faktörler, ambalaj maliyetleri, lojistik maliyetler düşünülerek müşteirmizin onayına sunulur.

Onaylanan prototip ambalaj tasarımları grafik çalışmalar ile bütünleştirilip dijital ortamda baskıya hazır hale getirilir.

Tasarımlar üretim öncesi dijital prova veya baskı provası yapılıp onay alındıktan sonra  baskıya hazır hale getirilir.

7/24, iki ekip Heilderberg ve Roland baskı makinalarımız ve deneyimli baskı operatörlerimiz ile tasarımlar kağıt ile buluşur.

Hammadde tedarik, stoklama süreci, proses aşaması

ambalaj-imalat-uretim

ve sonrası tüm üretimimiz kalite kontrol zinciri altında titizlikle denetlenmektedir. İş akışımıza ait tüm detaylar dijital ortamda izlenmektedir.

Biten Ürün örnekleri ve müşterimizden gelen tüm teknik spekler, baskı bilgileri, grafik ve film çalışmaları arşivlerimizde özenle muhafaza edilmektedir.

Ayrıca yıl içerisinde müşteirlerimiz tarafından devamlı yapılan auditler bizleri daha titiz ve daha dikkatli çalışmaya doğru götürmektedir.